func:
Наши услуги

Программирование АПЕКСОФТ

Главная / Visa-UA.com - оформление виз!
2011-12-22 Упрощенный режим трудоустройства в Польше сохраняется

Автор: Елена

Міністерство праці і соціальної політики Польщі
інформує про підписання розпоряджень у справі продовження можливостей виконувати роботу іноземцями на підставі зареєстрованої заяви роботодавця.

Міністр праці і соціальної політики Республіки Польща Йолянта Федак підписала 9 грудня 2010 року розпорядження, яке змінює розпорядження у справі виконання роботи іноземцями без необхідності отримувати дозвіл на роботу та розпорядження, яке змінює відповідне розпорядження у справі визначення випадків, за яких дозвіл на роботу іноземця видається, незважаючи на особливі умови видачі дозволів на роботу іноземця.
Розпорядження набувають чинності в день публікації в Законодавчому віснику.

В результаті запроваджених змін громадяни Білорусі, Грузії, Молдови, Росії і України надалі зможуть після 31 грудня 2010 р. виконувати роботу без дозволу на роботу або в рамках дозволів, які видаються у спрощеному порядку за умови наявності заяви роботодавця про намір доручити роботу іноземцеві, яку він зареєстрував у Польщі у відповідній Повітовій службі працевлаштування.
Розпорядження змінює дотеперішні положення, чинність яких закінчується 31 грудня 2010 р.
Copyright © 2002-2017, ООО «Туристическая компания Соната-Тревел». Лицензия на туроператорскую деятельность Серия № АЕ 272801 от 11.07.2014, выдана ДАУТК
   Наши проекты:
Sonata-UA.com Online поиск Go-USA.com.ua
Sonata-travel.com All-tours.com.ua Visa-UA.com Go-UK.com.ua
Франчайзинг WORKtravel.kiev.ua Work-UA.com Go-Israel.kiev.ua