func:
Наши услуги

Программирование АПЕКСОФТ

Главная / Visa-UA.com - оформление виз!
2011-12-27 Посольство США переїжджатиме 17-20 січня 2012 p.

Автор: ЕЛЕНА

Протягом тижня, що починається 16 січня, Посольство США в Україні переїжджатиме у нову будівлю.  Останній повноцінний день візових та інших консульських послуг у нинішньому будинку консульського відділу по вул. Миколи Пимоненка 6 – вівторок, 17 січня.  Із наближенням дати переїзду Посольство повідомить більше подробиць про нове, сучасне приміщення і способи до нього дістатися.  Тим часом ми просимо усіх, кому потрібні візи, а також паспорти, реєстрація народження, оформлення федеральних пільг, нотаріальні та інші послуги, які ми надаємо американським громадянам, враховувати плани переїзду.

Через переїзд консульський відділ не надаватиме своїх звичайних послуг 18 і 19 січня, і розпочне надавати лише деякі в обмеженому обсязі 20 січня. Просимо також пам’ятати, що у понеділок, 16 січня, на який припадає федеральний святковий день, Посольство не працюватиме.  Ми відкриємось для послуг у повному обсязі у понеділок, 23 січня, за нашою новою адресою.  Щоб обслужити тих, кому наші послуги потрібні до нашого переїзду, ми виділили додаткові прийомні години у період з 10 по 17 січня. Невідкладні послуги американським громадянам будуть надаватися нами і під час періоду переїзду

Переїзд вплине і на надання візових послуг.  Візові аплікати, чиї співбесіди призначені на той період, повинні уважно вивчати інструкції, які їм надсилатимуть, стосовно часу і місця, коли і куди потрібно з’явитися.

Доступ до відділів Посольства, що наразі працюють за адресами вул. Юрія Коцюбинського 10 і вул. Глибочицька 4, також буде сильно обмежений у період з 17 по 20 січня.  Ми повідомимо більше ближче до дати переїзду.

 
Copyright © 2002-2017, ООО «Туристическая компания Соната-Тревел». Лицензия на туроператорскую деятельность Серия № АЕ 272801 от 11.07.2014, выдана ДАУТК
   Наши проекты:
Sonata-UA.com Online поиск Go-USA.com.ua
Sonata-travel.com All-tours.com.ua Visa-UA.com Go-UK.com.ua
Франчайзинг WORKtravel.kiev.ua Work-UA.com Go-Israel.kiev.ua