func:
Наши услуги

Программирование АПЕКСОФТ

Главная / Новости
30.10.09 Україна будуватиме чотири нові пункти пропуску на українсько-польському кордоні

   Київ узгодив з Варшавою питання щодо будівництва з української сторони чотирьох нових пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Принципову домовленість між сторонами досягнуто сьогодні у Варшаві за результатами VIII засідання українсько-польської Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва. Про це в інтерв'ю повідомив голова української делегації, заступник міністра закордонних справ України Костянтин Єлісєєв.

    "Польська сторона підтвердила свою готовність підтримати побудову чотирьох пунктів пропуску на українській частині спільного кордону за умови виконання Києвом певних критеріїв",- заявив К.Єлісєєв. Він уточнив, що йдеться про ратифікацію Україною 108-ї Конвенції Ради Європи про охорону особистих даних громадян. Заступник міністра також поінформував, що ще одним практичним результатом зустрічі, який пов'язаний з розбудовою кордонів, є погодження обома сторонами п'ятої статті Угоди про порядок перетину кордону людьми, товарами та транспортними засобами з 2001 року. Її реалізація дасть змогу запровадити спільний митний та прикордонний контроль на українсько-польському кордоні.

   На переконання К.Єлісєєва, перехід на спільний митний та прикордонний контроль між Україною та Польщею значно розширить можливості пунктів пропуску, дасть змогу українським прикордонним та митним органам переходити на європейські стандарти та запозичувати польський досвід. Крім того, це буде надзвичайно ефективним засобом боротьби з хабарництвом, наголосив урядовець.

  Заступник міністра українського зовнішньополітичного відомства підкреслив, що сьогодні прийнято політичне рішення, а його практична реалізація залежатиме від подальшого залучення фінансових ресурсів. К.Єлісєєв не виключив, що нові пункти пропуску на українсько-польському кордоні можуть бути введені в дію ще до початку Євро-2012. 


За матеріалами Газети "День"Copyright © 2002-2017, ООО «Туристическая компания Соната-Тревел». Лицензия на туроператорскую деятельность Серия № АЕ 272801 от 11.07.2014, выдана ДАУТК
   Наши проекты:
Sonata-UA.com Online поиск Go-USA.com.ua
Sonata-travel.com All-tours.com.ua Visa-UA.com Go-UK.com.ua
Франчайзинг WORKtravel.kiev.ua Work-UA.com Go-Israel.kiev.ua