func:
Наши услуги

Программирование АПЕКСОФТ

Главная / Новости
29.10.09 За бельгійськими візами до Львова

    У Львові можна подавати документи для отримання шенгенських віз для поїздки у Бельгію та Нідерланди. Відтак уже мешканцям Західного регіону не потрібно їздити до посольств цих європейських держав у Києві, оскільки почав працювати візовий центр Бельгії. Які умови щодо подачі документів, у який термін вироблятимуться візи і, що важливо, скільки це коштуватиме громадянам України?

   Візовий центр створили у Львові з метою, як сказав почесний консул Бельгії у Львові, бізнесмен Ярослав Гарцула, щоб громадянам було комфортніше, щоб вони не витрачали гроші на дорогу до Києва, а оформляли документи у Львові.

   Однак ця послуга коштуватиме громадянам України близько 65 євро. 35 євро – це вартість шенгенської візи, 25 євро – сервісний збір і 50 гривень – послуги кур’єра. Паспорт із шенгенською візою доставляють додому. У візовому центрі беруть на себе усю відповідальність за збереження документів, які зі Львова везуть до посольства у Києві, а там перевіряють через бельгійські міністерства.

   Подавати документи у Львові до візового центру можна для отримання транзитної візи, туристичної, на роботу або ж гостьову. Для усиновлення, на лікування, на з’єднання родини – у цих справах доведеться звертатись до посольства Бельгії в Києві.

Звільняються від оплати за візу ті категорії громадяни, які підпадають під угоду між Україною та Євросоюзом щодо спрощення візового режиму. А також безкоштовними є короткотермінові візи, які видають дітям до 6 років, учням, студентам та викладачам, котрі їдуть на навчання, а також і науковцям, які щось досліджуватимуть у Бельгії чи працюють у проектах Ради Європи.

   Оскільки щороку з Львівщини у Бельгійське посольство по візи звертається близько тисячі осіб, тому сподіваються, що така ж кількість тепер подаватиме документи у візовий центр. 

   Бельгійське посольство не є лояльним до громадян України

   За даними посольства Бельгії, п’яти відсоткам громадян України відмовляють у візах. Бельгійське посольство зобов’язалось пояснювати людям причину відмови у візі.

   Згідно із соціологічними опитуваннями і за даними туристичних агентств, Бельгійське посольство не є лояльним до громадян України. У Львові сподіваються, що відкриття візового центру сприятиме діловій та культурній співпраці між Бельгією та Західною Україною.

   Наступним кроком, після відкриття почесного консульства Бельгії у Львові і візового центру, в планах – повноцінне Генеральне консульство Бельгії. Однак це залежатиме передусім від України, політичної та економічної стабільності в державі.


За матеріалами Радіо СвободаCopyright © 2002-2017, ООО «Туристическая компания Соната-Тревел». Лицензия на туроператорскую деятельность Серия № АЕ 272801 от 11.07.2014, выдана ДАУТК
   Наши проекты:
Sonata-UA.com Online поиск Go-USA.com.ua
Sonata-travel.com All-tours.com.ua Visa-UA.com Go-UK.com.ua
Франчайзинг WORKtravel.kiev.ua Work-UA.com Go-Israel.kiev.ua