func:
Наши услуги

Программирование АПЕКСОФТ

Главная / Новости
13.05.13  Візи до Франції тепер можна отримати у консульстві Чехії.

Жителі Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей можуть подавати документи на оформлення шенгенських віз до Франції у консульстві Чехії у Львові.

Про це повідомив в.о. директора департаменту інформаційної політикиМЗС України Євген Перебийніс на брифінгу у середу, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

"З 1 травня 2013 року громадяни України з Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей, які бажають відвідати Францію з метою туризму, ведення бізнесу, у приватних справах, зможуть подати документи на оформлення короткотермінової шенгенської візи до Генерального консульства Чеської Республіки у Львові", - сказав він.

Як пояснив дипломат, це стало можливим завдяки договору між Чеською Республікою та Французькою Республікою про взаємне представництво при оформленні короткотермінових шенгенських віз, який набрав чинності 1 травня 2013 року.


 Copyright © 2002-2017, ООО «Туристическая компания Соната-Тревел». Лицензия на туроператорскую деятельность Серия № АЕ 272801 от 11.07.2014, выдана ДАУТК
   Наши проекты:
Sonata-UA.com Online поиск Go-USA.com.ua
Sonata-travel.com All-tours.com.ua Visa-UA.com Go-UK.com.ua
Франчайзинг WORKtravel.kiev.ua Work-UA.com Go-Israel.kiev.ua