func:
Наши услуги

Программирование АПЕКСОФТ

Главная / Новости
15.05.13 Українці зможуть поскаржитися Єврокомісії на роботу європейських консульств в режимі он-лайн.

Українці відтепер зможуть висловити свою думку про роботу європейських консульств в Україні безпосередньо Європейській комісії, заповнивши відповідну форму на її сайті. Єврокомісія започаткувала нововведення задля моніторингу дотримання консульствами положень Візового кодексу ЄС під час видачі українцям шенгенських віз.

Про це на брифінгу у середу в Києві повідомив в.о. директора Департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

"У контексті здійснення моніторингу виконання положень Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз, Європейська Комісія започаткувала консультації з метою моніторингу стану дотримання дипломатичними представництвами та консульськими установами європейських держав в Україні положень Візового кодексу ЄС під час видачі громадянам України короткострокових шенгенських віз", - сказав він.

За словами дипломата, участь у консультаціях можуть взяти фізичні, юридичні особи, громадські організації, органи державної влади. Для цього потрібно заповнити відповідну форму, розміщену на веб-сторінці Єврокомісії.

Відповіді на запитання та скарги мають надаватися у період до 17 червня.Copyright © 2002-2017, ООО «Туристическая компания Соната-Тревел». Лицензия на туроператорскую деятельность Серия № АЕ 272801 от 11.07.2014, выдана ДАУТК
   Наши проекты:
Sonata-UA.com Online поиск Go-USA.com.ua
Sonata-travel.com All-tours.com.ua Visa-UA.com Go-UK.com.ua
Франчайзинг WORKtravel.kiev.ua Work-UA.com Go-Israel.kiev.ua