func:
Наши услуги

Программирование АПЕКСОФТ

Главная / Новости
16.05.13 США через бостонський теракт посилюють контроль над іноземними студентами

Кожний іноземний студент, який прибуває до США за студентською візою, відтепер більш ретельно перевірятиметься американськими прикордонниками.

повідомляє Associated Press.

"Нова процедура стала першою здійсненою владою у сфері безпеки зміною, яка безпосередньо пов'язана з вибухами у Бостоні", - пише AP.

Причиною розпорядження Міністерства нацбезпеки США стало те, що один із заарештованих у справі про вибухи в Бостоні останній раз прибув до США за студентською візою, яка на той момент була недійсною. Йдеться про громадянина Казахстану 19-річного Азамата Тажаякова, який був одним із приятелів підозрюваного у скоєнні теракту в Бостоні Джохара Царнаєва і познайомився з ним під час навчання у Массачусетському університеті в Дартмуті. Тажаяков прибув до Нью-Йорка 20 січня, хоча на початку січня дію його студентської візи вже було припинено через відрахування з університету.

Інформація про припинення дії візи була внесена до бази даних Міністерства нацбезпеки про відвідувачів, які є студентами та учасниками програм обміну (Student and Exchange Visitor Information System – SEVIS). Однак прикордонник в аеропорту не мав доступу до цієї бази даних, а термін дії візи, який було вказано у паспорті, ще не сплив.

Введення нової процедури передбачає, що Служба митного та прикордонного контролю США перевірятиме статус візи іноземного студента ще до прибуття в Штати на основі польотної документації.


 Copyright © 2002-2017, ООО «Туристическая компания Соната-Тревел». Лицензия на туроператорскую деятельность Серия № АЕ 272801 от 11.07.2014, выдана ДАУТК
   Наши проекты:
Sonata-UA.com Online поиск Go-USA.com.ua
Sonata-travel.com All-tours.com.ua Visa-UA.com Go-UK.com.ua
Франчайзинг WORKtravel.kiev.ua Work-UA.com Go-Israel.kiev.ua