func:
Наши услуги

Программирование АПЕКСОФТ

Главная / Новости
14.09.16 Щодо тимчасового оформлення віз у міжнародному аеропорту «Бориспіль» для громадян Китайської Народної Республіки, які в’їжджають в Україну з діловою або туристичною метою

 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 08.06.2016 р. №356 «Про тимчасове оформлення віз у пункті пропуску через державний кордон у міжнародному аеропорту «Бориспіль» для громадян Китайської Народної Республіки, які в’їжджають в Україну з діловою або туристичною метою»


Згідно з рішенням КМУ, у період з 20 червня по 30 вересня 2016 року у вказаному пункті пропуску запроваджується оформлення громадянам КНР разових віз строком дії до 15 днів на підставі документів, що підтверджують діловий або туристичний характер поїздки:


1. запрошення встановленого зразка приймаючої сторони, оформлене територіальним органом або підрозділом ДМС;


2. запрошення державного органу, державної установи, державного підприємства, державної організації;


3. звернення органів державної влади іноземних держав або міжнародних організацій;


4. документ, що підтверджує намір залишити територію України до закінчення строку дії візи, який подається разом з одним з таких документів: бронювання готелю, туристичний ваучер, договір про надання туристичних послуг.


Застосування спрощеного порядку в’їзду не звільняє іноземців при проходженні прикордонного контролю від необхідності дотримання таких вимог:


1) наявності дійсного паспортного документа.


Паспортний документ повинен відповідати таким вимогам:


бути дійсним не менш як три місяці після задекларованої дати виїзду з території України;


містити не менш як дві вільні сторінки;


бути виданим не більш як 10 років тому;


2) відсутності щодо особи рішення уповноваженого державного органу України про заборону в'їзду в Україну;


3) підтвердження мети запланованого перебування;


4) наявності дійсного полісу медичного страхування і достатнього фінансового забезпечення (з розрахунку 750 дол. США на 15 днів) на період запланованого перебування і для повернення до держави походження або транзиту до третьої держави або наявність в особи можливості отримати достатнє фінансове забезпечення в законний спосіб на території України.Copyright © 2002-2017, ООО «Туристическая компания Соната-Тревел». Лицензия на туроператорскую деятельность Серия № АЕ 272801 от 11.07.2014, выдана ДАУТК
   Наши проекты:
Sonata-UA.com Online поиск Go-USA.com.ua
Sonata-travel.com All-tours.com.ua Visa-UA.com Go-UK.com.ua
Франчайзинг WORKtravel.kiev.ua Work-UA.com Go-Israel.kiev.ua