func:
Наши услуги

Программирование АПЕКСОФТ

Главная / Новости
23.10.17 Британський міністр пообіцяв посприяти в пом’якшенні візового режиму для України


Державний міністр Великобританії з питань Європи та Америки Алан Дункан пообіцяв порушити у своїй країні питання про пом’якшення візового режиму для українців.


Британський дипломат розповів в інтерв’ю «Європейській правді», що дізнався про проблеми з видачею віз для громадян України.


«Погоджуся, що візовий режим, який зараз діє, незадовільний. Чудово розумію, що декого в Україні нинішній стан дуже засмучує», – сказав Дункан за підсумками візиту до Києва.


«Я почув про конкретні випадки, коли люди платили за швидку візу, але не отримували її у швидкі терміни. Я чув, наскільки люди незадоволені візовими зборами. І я розумію, що особливо гострим це відчуття стало зараз, коли Україна отримала візову лібералізацію з країнами Шенгену, і Британія на цьому тлі має не дуже добрий вигляд», – заявив він.


Британський міністр повідомив, що питання пом’якшення візової політики буде обговорюватися в уряді.


«Можу запевнити: я почув цей дуже чіткий і голосний сигнал. І також можу запевнити, що я обговорюватиму це на найвищому рівні, щойно повернуся з України», – пообіцяв дипломат.


Він не повідомив про терміни та суть імовірного пом’якшення. Дункан зазначив, що це питання перебуває в компетенції британського міністерства внутрішніх справ.


Водночас він заперечив можливість відкриття британського візового офісу в Україні у найближчому майбутньому.


«На даний момент у нас немає планів створювати такий центр в Україні та для українців», – сказав він.


Зазначимо, наразі усі паспорти громадян України, що подаються на британську візу, надсилаються на опрацювання до Варшави.
Copyright © 2002-2017, ООО «Туристическая компания Соната-Тревел». Лицензия на туроператорскую деятельность Серия № АЕ 272801 от 11.07.2014, выдана ДАУТК
   Наши проекты:
Sonata-UA.com Online поиск Go-USA.com.ua
Sonata-travel.com All-tours.com.ua Visa-UA.com Go-UK.com.ua
Франчайзинг WORKtravel.kiev.ua Work-UA.com Go-Israel.kiev.ua