func:
Наши услуги

Программирование АПЕКСОФТ

Главная / Новости
31.10.17 Клімкін запропонував ввести біометричні візи для росіян


Міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловився за введення додаткового контролю за пересуванням російських громадян територією України, у тому числі за введення біометричного візового режиму з Росією.


«Одночасно повинні розуміти, що додатковий контроль за пересуванням російських громадян і за всім, що тут роблять російські спецслужби, нам вкрай потрібен, на це і спрямоване те, що введуть з 1 січня», – сказав він на брифінгу у вівторок у Києві, повідомило агентство «Інтерфакс-Україна».


Зокрема, як нагадав міністр, з 1 січня 2018 року запроваджується зняття в іноземців, які в’їжджають в Україну, біометричних даних і подання попередньо заявки на в’їзд у країну.


При цьому Клімкін заявив, що вважає візовий режим, у разі його запровадження з Росією, недостатнім заходом. Разом із тим він наголосив на необхідності введення одночасно з візовим режимом і пропуску в країну громадян РФ, які мають біометричний паспорт.


«Далі нам потрібно буде робити біометричний візовий режим, оскільки звичайний візовий режим не працює, і так далі. Ми повинні контролювати кожен крок, який робиться з метою дестабілізувати ситуацію в Україні», — підкреслив глава українського зовнішньополітичного відомства.


Нагадаємо, в липні Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення не вводити візовий режим з Росією, оскільки це може створити проблеми для громадян України в окупованому Криму.
Copyright © 2002-2017, ООО «Туристическая компания Соната-Тревел». Лицензия на туроператорскую деятельность Серия № АЕ 272801 от 11.07.2014, выдана ДАУТК
   Наши проекты:
Sonata-UA.com Online поиск Go-USA.com.ua
Sonata-travel.com All-tours.com.ua Visa-UA.com Go-UK.com.ua
Франчайзинг WORKtravel.kiev.ua Work-UA.com Go-Israel.kiev.ua